KLIENTŮM GARANTUJEME 

 • Přípravek Fine6 Vám poskytne nejen okamžitou úlevu, ale Vás při pravidelném používaní hemoroidů zbaví
 • Produkt FINE6 určený na hemoroidy držíme skladem
 • Nejnižší cenu FINE6 460 Kč, v lékárně zakoupíte za min. 570 Kč.
 • Nejnižší cena v Evropě, nakupujete přímo od výhradního distributora pro Českou Republiku.
 • Odeslání objednávky 1.třídou, doručení maximálně do 2-5 pracovních dní (posíláme ze zahraničí)
 • Poštovné zdarma při objednávce od 1100 Kč, jinak pouze 90 Kč.
 • Množstevní  a věrnostnísleva 10% při objednávce od 1600 Kč.
 • Individuální přístup ke každému klientovi a profesionální poradenství
 • SMS a e-mail notifikace přijatých a odeslaných objednávek
 • Diskrétní objednávka, na doporučené zásilce je napsáno : Živický
 • Pokud byste s Fine6 nebyli spokojeni, nabízíme Vám možnost bezplatného vyzkoušení. Pokud vrátíte celou dodanou zásilku Fine6 sníženoujen o polovinu spotřeby jedné lahvičky, bez problémů Vám uhradíme všechny Vámi vynaložené náklady. Pokud chcete přistoupit k reklamaci, ozvěte se nám, prosím, prostřednictvím kontaktu pro reklamaci.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 let na českém trhu.

tel: 00421 949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@ihemeroidy.cz

 

Balík Vám doručí

Packeta - Balík do ruky. Doručení zásilky na zvolenou adresu. Pouze 90 Kč   

Při nákupu nad 1100 Kč doprava ZDARMA!

 


Úvod » HEMEROIDY A STRAVOVÁNÍ

HEMEROIDY A STRAVOVÁNÍ


Hemeroidy dietní plán

Stravování při onemocnění hemeroidy Vám může zabránit, nebo Vás může zbavit hemeroidů. Vzhledem na to,jak důležitá je strava při léčbě hemeroidů, měli byste jí věnovat dostatek času.

Téměř 50% Evropanů trpí nemocí zvanou hemeroidy a asi třetina má příznaky, které jsou tak pokročilé, že si vyžadují  léčbu. Hemeroidy vznikají při opuchnutí, nebo zánětu žil uvnitř análního otvoru, tento stav vede ike krvácení.

Příčiny vzniku hemeroidů jsou:

napínání se na záchodě, průjem, zácpa, těhotenství, obezita, sedavé zaměstnání, onemocnění jater. Hemeroidy vznikají při jakémkoliv tlaku na konečník.

Přiměřená strava vede k úlevě. Spousta lidí má hemeroidy, ale nezpůsobují jim žádné problémy, dokud nedojde k zánětu, nebo zvětšení. Tehdy vyhledají lékařskou pomoc. Léčba hemeroidů je poměrně jednoduchá. Nejpodstatnější aspekt léčby hemeroidůje odstranění námahy a tlaku na konečník. To dosáhnete vyšší konzumací vlákniny, tím předejdeme zácpě a namáhání.

Musíte začít dostávat hodně ovoce, zeleniny, luštěnin a celozrnných obilnin.

Při dietním programu dodržujeme: nahraďte bílý chléb za celozrnný, přijímejte syrové ovoce a zeleninu každý den (vysoký obsah vlákniny mají jablka, broskve, hrušky, hrozny, banány, borůvky, brusinky, mango, vše je výbornépro léčbu zaměřenou proti hemeroidům) obohaťte svůj jídelníček o müsli, nezpracované obiloviny, pšeničné klíčky.

Omezte příjem sladkých potravin, vyrobených z mouky např. dorty, koláče, vyměňte je za müsli tyčinky.

Přiměřený příjem vlákniny je pro lidi ve věku od 18 až 55 let 35 gramů a pro ženy 25 gramů. Tato množství netřeba překročit, protože nadměrný příjem vlákniny může vést k dalším potížím. Dobře vyvážený stravovací plán pomůže Vašemu tělu pracovat tak, jak má a pomůže Vám zbavit se hemeroidů. Příjem vlákniny ve stravě nám poskytne ochranu proti cukrovce, kardiovaskulárním onemocněním, dysfunkci štítné žlázy, některým druhům rakoviny, proti velkému cholesterolu a obezitě. Ovoce a zelenina Vám přinese více energie a budete se cítit lépe.

Řadit podle 
Výrobce 

FINE6 - Konec Hemeroidům empty
  ihemoroidy.cz  Vám nabízí       Fine6 ® je kvalitní přípravek rakouského původu, určen všem, kteří mají problémy s hemeroidy a podrážděnou pokožkou v oblasti konečníku. Pokud Vás trápí tento

naše cena 415 Kč

Mjk4MDM