KLIENTŮM GARANTUJEME 

 • Přípravek Fine6 Vám poskytne nejen okamžitou úlevu, ale Vás při pravidelném používaní hemoroidů zbaví
 • Produkt FINE6 určený na hemoroidy držíme skladem
 • Nejnižší cenu FINE6 460 Kč, v lékárně zakoupíte za min. 570 Kč.
 • Nejnižší cena v Evropě, nakupujete přímo od výhradního distributora pro Českou Republiku.
 • Odeslání objednávky 1.třídou, doručení maximálně do 2-5 pracovních dní (posíláme ze zahraničí)
 • Poštovné zdarma při objednávce od 1100 Kč, jinak pouze 90 Kč.
 • Množstevní  a věrnostnísleva 10% při objednávce od 1600 Kč.
 • Individuální přístup ke každému klientovi a profesionální poradenství
 • SMS a e-mail notifikace přijatých a odeslaných objednávek
 • Diskrétní objednávka, na doporučené zásilce je napsáno : Živický
 • Pokud byste s Fine6 nebyli spokojeni, nabízíme Vám možnost bezplatného vyzkoušení. Pokud vrátíte celou dodanou zásilku Fine6 sníženoujen o polovinu spotřeby jedné lahvičky, bez problémů Vám uhradíme všechny Vámi vynaložené náklady. Pokud chcete přistoupit k reklamaci, ozvěte se nám, prosím, prostřednictvím kontaktu pro reklamaci.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 let na českém trhu.

tel: 00421 949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@ihemeroidy.cz

 

Balík Vám doručí

Packeta - Balík do ruky. Doručení zásilky na zvolenou adresu. Pouze 90 Kč   

Při nákupu nad 1100 Kč doprava ZDARMA!

 


Úvod » VHODNÉ POTRAVINY HEMEROIDY

VHODNÉ POTRAVINY HEMEROIDY


Potraviny k zmírnění příznaků hemeroidů

Hemeroidy jsou většinou způsobeny nadměrným tlakem během defekace ( vylučování odpadního materiálu z trávicí soustavy ), některé potraviny nám zhoršují onemocnění hemoroidy a některé pomáhají zmírnit příznaky.

Potraviny s vysokým obsahem vlákniny.

Zvýšený příjem vlákniny může snížit bolest, která je spojena s hemeroidy. Vláknina ve stravě snižuje tlak na konečník při defekaci. Vláknina na sebe navazuje vodu a tím je stolice řidší. Ovoce, luštěniny, zelenina, ořechy, klíčky jsou bohatým zdrojem vlákniny. Ale pozor, velmi vysoký příjem vlákniny může způsobit plynatost a nadýmání, nepřekračujte 30 g vlákniny denně.

Lněný olej a hemeroidy. Lněný olej je vyroben ze semen rostliny, která se používá i při výrobě textilu. Lněný olej pomáhá při změkčení stolice, zmírňuje zácpu, a to znamená - menší zátěž při defekaci. Pomáhá nám při léčbě hemeroidů. Přidávejte lněný olej do salátů, do těstovin. Přibližně 1 až 2 polévkové lžíce lněného oleje denně, pomohou ulevit od příznaků hemeroidů.

Libové maso a hemeroidy. Velmi vhodné je začít přijímat libové maso, jako ryby, kuřecí maso, králík, telecí, krůtí a libové hovězí, jsou vhodnou náhradou mastných, která mají vysoký obsah nasycených tuků. Tyto tuky přispívají k tvrdší stolici ( vyššímu tlaku na konečník ).

Voda. Přidáním většího množství vody do našeho denního režimu pomůže snížit zánět a bolest hemeroidů. Destilovaná voda je jedním z nejlepších dostupných změkčovadel stolice a pomůže nám detoxikovat organismus. Vhodné jsou i čaje bez kofeinu, zeleninový vývar, polévky s nízkým obsahem tuku. Voda nám pomůže snížit tlak na konečník a rektální žíly. Vyhýbejte se kofeinovým nápojům, které dráždí střevní trakt.

Řadit podle 
Výrobce 

FINE6 - Konec Hemeroidům empty
  ihemoroidy.cz  Vám nabízí       Fine6 ® je kvalitní přípravek rakouského původu, určen všem, kteří mají problémy s hemeroidy a podrážděnou pokožkou v oblasti konečníku. Pokud Vás trápí tento

naše cena 415 Kč

ZWIzNTI