KLIENTŮM GARANTUJEME 

 • Přípravek Fine6 Vám poskytne nejen okamžitou úlevu, ale Vás při pravidelném používaní hemoroidů zbaví
 • Produkt FINE6 určený na hemoroidy držíme skladem
 • Nejnižší cenu FINE6 460 Kč, v lékárně zakoupíte za min. 570 Kč.
 • Nejnižší cena v Evropě, nakupujete přímo od výhradního distributora pro Českou Republiku.
 • Odeslání objednávky 1.třídou, doručení maximálně do 2-5 pracovních dní (posíláme ze zahraničí)
 • Poštovné zdarma při objednávce od 1100 Kč, jinak pouze 90 Kč.
 • Množstevní  a věrnostnísleva 10% při objednávce od 1600 Kč.
 • Individuální přístup ke každému klientovi a profesionální poradenství
 • SMS a e-mail notifikace přijatých a odeslaných objednávek
 • Diskrétní objednávka, na doporučené zásilce je napsáno : Živický
 • Pokud byste s Fine6 nebyli spokojeni, nabízíme Vám možnost bezplatného vyzkoušení. Pokud vrátíte celou dodanou zásilku Fine6 sníženoujen o polovinu spotřeby jedné lahvičky, bez problémů Vám uhradíme všechny Vámi vynaložené náklady. Pokud chcete přistoupit k reklamaci, ozvěte se nám, prosím, prostřednictvím kontaktu pro reklamaci.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 let na českém trhu.

tel: 00421 949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@ihemeroidy.cz

 

Balík Vám doručí

Packeta - Balík do ruky. Doručení zásilky na zvolenou adresu. Pouze 90 Kč   

Při nákupu nad 1100 Kč doprava ZDARMA!

 


Úvod » HEŘMÁNEK PROTI HEMEROIDŮ

HEŘMÁNEK PROTI HEMEROIDŮ


Lidově heřmánek. Jednoletá bylina vysoká 10-40 cm, listy střídavé, dva až tři krát péřovitě stříhané na čárkovité segmenty. Rozvětvené lodyhy nesou koncové dlouzeřapíkaté úbory s lysým kuželovitým a dutým květním lůžkem. Žluté rourkovité květy terče jsou oboupohlavní, bílé jazykovité květyjsou samičí. 

Roste na špatně obdělávaných polích, mezích, úhorech, rumištích a u komunikací. Často přecházíi na slané louky a paseky. Heřmánek je jednou z nejstarších léčivých rostlin. Pravda, jeho obliba nebyla vždy taková jako dnes. V antických dobách mu velmi konkuroval rmenec sličný (heřmánek římský), který je na jihu hojnější a lépe voní (má však slabší a trochu jiné léčivé vlastnosti). Rodové jméno chamomilla je asi z řeckého chamai - nízký, uzemě a melo - jablko (pro vůni), souhrnně tedy vonná rostlina nízkého vzrůstu.

Sbírá se v květnu - červnu až říjnu a to celý, se stopkou dlouhou do 2 cm. Nejběžnější je ruční sběr, ale možno použít  i speciální hřebeny nebo stroje. Materiál je nesmírně háklivý, velmi snadno se zapařuje a drobí. Při sběru by se vůbec neměl stláčet, může se vrstvit maximálně do výšky 10 cm. Se sušením se musí začat do 2 h po sběru. Jinak je třeba materiál přesýpat, aby se provzdušnil.  Sušení trvá asi 10-14 dní. Podstatnou část účinku heřmánku podmiňuje obsah silice. Silice obsahuje proazulenové látky, zekterých při destilaci vznikají azuleny. Uvedené látky mají protizánětlivé účinky. Heřmánek je vynikajícím domácím prostředkem s protizánětlivým působením na kůži i sliznice, proti na douvání i křečím,hemeroidum, uplatňuje se v dětské praxi, při tzv. ženských potížích, téžvně na rány, popáleniny (ve formě obkladů, kloktadel, výplachů a pod.).

Řadit podle 
Výrobce 

FINE6 - Konec Hemeroidům empty
  ihemoroidy.cz  Vám nabízí       Fine6 ® je kvalitní přípravek rakouského původu, určen všem, kteří mají problémy s hemeroidy a podrážděnou pokožkou v oblasti konečníku. Pokud Vás trápí tento

naše cena 415 Kč

YTY3N