KLIENTŮM GARANTUJEME 

 • Přípravek Fine6 Vám poskytne nejen okamžitou úlevu, ale Vás při pravidelném používaní hemoroidů zbaví
 • Produkt FINE6 určený na hemoroidy držíme skladem
 • Nejnižší cenu FINE6 460 Kč, v lékárně zakoupíte za min. 570 Kč.
 • Nejnižší cena v Evropě, nakupujete přímo od výhradního distributora pro Českou Republiku.
 • Odeslání objednávky 1.třídou, doručení maximálně do 2-5 pracovních dní (posíláme ze zahraničí)
 • Poštovné zdarma při objednávce od 1100 Kč, jinak pouze 90 Kč.
 • Množstevní  a věrnostnísleva 10% při objednávce od 1600 Kč.
 • Individuální přístup ke každému klientovi a profesionální poradenství
 • SMS a e-mail notifikace přijatých a odeslaných objednávek
 • Diskrétní objednávka, na doporučené zásilce je napsáno : Živický
 • Pokud byste s Fine6 nebyli spokojeni, nabízíme Vám možnost bezplatného vyzkoušení. Pokud vrátíte celou dodanou zásilku Fine6 sníženoujen o polovinu spotřeby jedné lahvičky, bez problémů Vám uhradíme všechny Vámi vynaložené náklady. Pokud chcete přistoupit k reklamaci, ozvěte se nám, prosím, prostřednictvím kontaktu pro reklamaci.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 let na českém trhu.

tel: 00421 949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@ihemeroidy.cz

 

Balík Vám doručí

Packeta - Balík do ruky. Doručení zásilky na zvolenou adresu. Pouze 90 Kč   

Při nákupu nad 1100 Kč doprava ZDARMA!

 


HEMEROIDY
Hemeroidy

 

Co jsou Hemeroidy ? Hemeroidy léčba

Hemeroidy jsou opuchnuté a zanícené žíly kolem análního otvoru v dolní části konečníku.

Hemeroidy,  nazývané i zlatá žíla, jsou vakovitá rozšíření hemeroidálních spletí v oblasti análního kanálu s následným postižením vystélající sliznice. Patří k častým zdravotním problémům a jsou přítomny u 50 procent dospělých lidí.Hemeroidy v závislosti na postižené spleti mohou být:

Vnitřní hemeroidy

jsou častější a vznikají obvykle následkem nadměrného úsilí vyvíjeného při defekaci, v průběhu mnoha let.

U žen se pozoruje výrazné zhoršení v souvislosti s porodní námahou. Rozšířené žíly spolu se sliznicí vyčnívají do análního kanálu a v pokročilých případech jsoupři defekaci vytláčeny ven análním otvorem. Většinou jsou nebolestivé. Bolest seobjevuje jen v pokročilých stádiích, při varixech velkých rozměrů, nebo v případě, že není možné je po defekaci zatlačit zpět dovnitř análního kanálu. Typickým znakem doprovázejícím vnitřní hemeroidy je krvácení světle červené barvy, přičem krevnení promíchána se stolicí a zjevuje se ke koncidefekace na stolici, nebo je přítomna na toaletním papíře. Toto krvácení je chronické a v případě dlouhodobých ztrát většího množství krve cestou hemeroidů, může vyústit do chudokrevnosti a nedostatku železa v organizmu.

Vnitřní hemeroidy a Vnější hemeroidy

 

Vnější hemeroidy

jsou méně časté a vznikají při zánětu žil uložených podkožně, kolem análního otvoru a též v souvislosti s námahou při defekaci, při dlouhodobě trvající zácpě. Vnější hemeroidy jsou obvykle velmi bolestivé, jak při defekaci, taki po ní. Bývají doprovázeny krvácením, které ustupuje samovolně. Typickou komplikací vnějších hemeroidů je vznik trombózy, tedy krevní sraženiny v žilách tvořících hemeroid. Hemeroid s krevní sraženinou se náhle zvětší a má modravý nádech. Jde o velmi bolestivou komplikaci vyžadující léčbu.

Anální kanál

je název pro koncovou část trávicí trubice od konečníku po vnější prostředí. Anální kanál představuje válcovitou strukturu s délkou přibližněčtyři centimetry. Tento kanál je obkroužen svalovým prstencem, který se označuje jako análnísvěrač – skládá se ze dvou svalů. Ten svým stahem, nebo ochabnutím kontroluje vyprázdňování stolice.

Existují žíly, zvané hemeroidální,

které odvádějí krev z této oblasti. Tyto žíly vytváří sítě, nebo spleti v horní vnitřní části análního kanálu a v jeho dolní, tedy vnější části. Tyto sítě se označují jako horní a dolní hemeroidální spleť. Ty jsou příčinou krvácení, při vyprázdňování stolice.

ZTMyZjE3N