KLIENTŮM GARANTUJEME 

 • Přípravek Fine6 Vám poskytne nejen okamžitou úlevu, ale Vás při pravidelném používaní hemoroidů zbaví
 • Produkt FINE6 určený na hemoroidy držíme skladem
 • Nejnižší cenu FINE6 460 Kč, v lékárně zakoupíte za min. 570 Kč.
 • Nejnižší cena v Evropě, nakupujete přímo od výhradního distributora pro Českou Republiku.
 • Odeslání objednávky 1.třídou, doručení maximálně do 2-5 pracovních dní (posíláme ze zahraničí)
 • Poštovné zdarma při objednávce od 1100 Kč, jinak pouze 90 Kč.
 • Množstevní  a věrnostnísleva 10% při objednávce od 1600 Kč.
 • Individuální přístup ke každému klientovi a profesionální poradenství
 • SMS a e-mail notifikace přijatých a odeslaných objednávek
 • Diskrétní objednávka, na doporučené zásilce je napsáno : Živický
 • Pokud byste s Fine6 nebyli spokojeni, nabízíme Vám možnost bezplatného vyzkoušení. Pokud vrátíte celou dodanou zásilku Fine6 sníženoujen o polovinu spotřeby jedné lahvičky, bez problémů Vám uhradíme všechny Vámi vynaložené náklady. Pokud chcete přistoupit k reklamaci, ozvěte se nám, prosím, prostřednictvím kontaktu pro reklamaci.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 let na českém trhu.

tel: 00421 949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@ihemeroidy.cz

 

Balík Vám doručí

Packeta - Balík do ruky. Doručení zásilky na zvolenou adresu. Pouze 90 Kč   

Při nákupu nad 1100 Kč doprava ZDARMA!

 


Úvod » PŘÍČINY HEMEROIDŮ

PŘÍČINY HEMEROIDŮ


Příčiny vzniku Hemeroidů

Jak vznikají hemeroidy? Co způsobuje hemeroidy?

Známe mnoho příběhů o tom,jak mohou vzniknout hemeroidy. V mládí jeden můj učitel nás okřikoval, když jsme seděli na studeném betonu a říkával , že budeme mít zlatou žílu (hemeroidy). Náš učitel se však mýlil, chlad hemeroidy nezpůsobuje. Tímto způsobem Vám chci ukázat, že spousta věcí, které se dovíte o hemeroidech nemusí být celkem pravdivé.

Mezi nejčastější příčiny vzniku hemeroidů patří

Asi nejzajímavější příčinou vzniku hemeroidů jsou nesprávné toalety a držení těla na záchodě. Sezení na toaletě může způsobovat hemeroidy, protože odstavuje panevní svaly a nutí rektální svaly k větší námaze. Od pravěku lidé řešili vyprázdnění stolice tak, že si klekli a vyprázdnili se. Sezení na toaletě a vyprázdňování je pro nás náročnější, takže se víc namáháme a to způsobuje hemeroidy.

Ideální záchody jsou dřepové, vyskytují se ve Francii, Itálii, Rusku, a nejčastěji v Indii, ke kterým si kleknete přirozeně a vykonáte potřebu. Sezení na klasickém záchodě okrádá pánevní svaly o svoji práci, tento nedostatek podpory je jeden z častých příčin vzniku hemeroidů.

Ale i tento problém spolu vyřešíme a to tak, že si pod nohy dáme malou stoličku, také se můžete  naklánět dopředu. Tento způsob používáme k tomu, abychom získali aspoň nějakou podporu pánevního svalstva.

Zácpa je další příčinou vzniku hemoroidů.

Zácpa může způsobit vznik hemeroidů, jak tomu předejít? Pokud máte pocit, že příroda volá, udělejte si čas a nechte přírodu pracovat. Pokud máte problém s tlačením, vyzkoušejte jemné a hluboké dýchání, pomůže dostat Vaše trávicí ústrojí do pohybu. Bohužel hodně lidí zadržuje dech při tlačení a to způsobuje hemeroidy. Když zadržujete dech, zvyšujete krevní tlak, tím pádem vzniká ještě větší tlak na místo postižené hemeroidy. Neseďte na toaletě délenež 5 minut, pokud to trvá déle, skončete a počkejte na pocit nutkání a běžte znovu. Pokud všechno ostatní selže, vložte si čípek do análního otvoru, který způsobí pohyb střev. Do pěti minut zácpa skončí. Používejte jen v nevyhnutelných případech.

Zácpa a průjem jsou známé velkou námahou análního otvoru, střevními pohyby a kolísaním krevního tlaku. Všechny tyto aspekty dráždí hemeroidy.

Zácpu způsobuje hodně věcí, včetně nízké konzumace vlákniny, nedostatku vody, nedostatek vitamínu E, nedostatek pohybu a vedlejší účinky některých léků. Vzhledem k tomu, že zácpha je hlavní příčinou vzniku hemeroidů, měli byste vždy poslechnout volání přírody. Pokud poznáte své tělo a víte,že jste náchylní k zácpě, měli byste mít vždy po ruce čípky, samozřejmě pokud všechno ostatní selže. Průjem je často způsoben příliš kořeněnými jídly, takže se jim třeba vyhýbat.

Příliš tvrdý toaletní papír může být příčinou vzniku hemeroidů.

Dokoncei tvrdý toaletní papír může způsobovat hemeroidy, na poškrábání tvrdým papírem naše tělo reaguje tak, že zvyšuje průtok krve v snaze změnit to. Nadměrné škrábání vnějších hemeroidů způsobuje bolest, krvácení a v poslednířaděi jejich zvětšování. Naučte se jemně utírat, používejte jemný toaletní papír, tím snížíte vznik hemeroidů. Pokud už máte hemeroidy, vždy používejte něco vlhké, například dětské ubrousky, nebo navlhčený toaletní papír.

Sport může být příčinou vzniku hemeroidů.

Jakákoliv činnost, která vytváří tlak, může způsobit hemeroidy, nebo je zhoršovat. Například i horskékolo, jízda na koni, vzpírání, fitness, odhazování sněhu, všechn,o při čem se zvyšuje tlak v oblasti konečníku. Pokud je váš oblíbený sport jedním z hlavních příčin vzniku hemeroidů, měli byste si od něj trochu odpočinout, aspoň do té doby, než se vaše hemeroidy nedají dopořádku. Někdy ale tuto možnost nemáme,pokud se jedná o například o zaměstnání.

Věk může být příčinou vzniku hemeroidů.

Čím je tělo starší, tkaniva se stávají křehčími, svaly ubývají. Anální svaly netlačí tak efektivně, to vede k zácpě a k riziku vzniku hemeroidů. Věk bývá jednou z hlavních příčin hemeroidů, to vysvětluje větší zájem o příjem vlákniny s přibývajícími roky. Zdravá strava, vhodné cvičení, takto jednoduše předejdeme vzniku hemeroidů.

Chronický kašel může být příčinou hemeroidů.

Kašel, kýchání, přehnaný smích způsobují fyzickou námahu v anální části. Lidé, kteří jsou kuřáci a často kašlou, mohou onemocnět hemeroidy. Vysoký krevní tlak může způsobit hemeroidy.

Zvýšení krevního tlaku je jednou z hlavních příčin hemeroidů, poznejte všechno, co způsobuje vysoký krevní tlak a zbavte se toho:vysoký příjem kofeinu, vysoký příjem soli, léky. A v poslednířadě životnístyl.

Příliš dlouhé sezení též způsobuje hemeroidy.

Když sedíte, způsobujete velký tlak na hemeroidální oblast,  právě to způsobuje hemeroidy. Jestli máte práci, ve které sehodně sedí, nezapomeňte se postavit každých 30 min. A každých pár hodin se projděte, abyste udrželi cirkulaci v anální části. Jak vidíte, je mnoho možností vzniku hemeroidů, tato stránka Vám pomůže identifikovat problém a pomůže ho vyřešit.

První krok máte za sebou.

Řadit podle 
Výrobce 

FINE6 - Konec Hemeroidům empty
  ihemoroidy.cz  Vám nabízí       Fine6 ® je kvalitní přípravek rakouského původu, určen všem, kteří mají problémy s hemeroidy a podrážděnou pokožkou v oblasti konečníku. Pokud Vás trápí tento

naše cena 415 Kč

NmJhYTll