KLIENTŮM GARANTUJEME 

 • Přípravek Fine6 Vám poskytne nejen okamžitou úlevu, ale Vás při pravidelném používaní hemoroidů zbaví
 • Produkt FINE6 určený na hemoroidy držíme skladem
 • Nejnižší cenu FINE6 460 Kč, v lékárně zakoupíte za min. 570 Kč.
 • Nejnižší cena v Evropě, nakupujete přímo od výhradního distributora pro Českou Republiku.
 • Odeslání objednávky 1.třídou, doručení maximálně do 2-5 pracovních dní (posíláme ze zahraničí)
 • Poštovné zdarma při objednávce od 1100 Kč, jinak pouze 90 Kč.
 • Množstevní  a věrnostnísleva 10% při objednávce od 1600 Kč.
 • Individuální přístup ke každému klientovi a profesionální poradenství
 • SMS a e-mail notifikace přijatých a odeslaných objednávek
 • Diskrétní objednávka, na doporučené zásilce je napsáno : Živický
 • Pokud byste s Fine6 nebyli spokojeni, nabízíme Vám možnost bezplatného vyzkoušení. Pokud vrátíte celou dodanou zásilku Fine6 sníženoujen o polovinu spotřeby jedné lahvičky, bez problémů Vám uhradíme všechny Vámi vynaložené náklady. Pokud chcete přistoupit k reklamaci, ozvěte se nám, prosím, prostřednictvím kontaktu pro reklamaci.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 let na českém trhu.

tel: 00421 949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@ihemeroidy.cz

 

Balík Vám doručí

Packeta - Balík do ruky. Doručení zásilky na zvolenou adresu. Pouze 90 Kč   

Při nákupu nad 1100 Kč doprava ZDARMA!

 


Úvod » KAŠTAN PROTI HEMEROIDŮM

KAŠTAN PROTI HEMEROIDŮM


 

Strom se šupinatou šedohnědou kůrou, vysoký i 25 m. Listy dlaňovitě stříhané na pět dílů, stopka dlouhá až 20 cm. Bílé květy tvoří přímou kuželovitou latu. Plody jsou ostnaté zelené tobolky s  lesklými hnědými semeny.

Kaštan se u nás udomácnil v parcích. Pěstuje se jako okrasný solitér a alejový strom. Celá čeleď je u nás zastoupena jen druhy rodu kaštan a to kaštanem koňským (jírovecmaďal). První zprávy o tomto stromu i jeho vyobrazení přinesl až Matthioli (1565). O jeho terapeutické využití, aplikované dodnes, se v letech 1896-1909 zasloužil de Vevey.  Zřídkavým předmětem sběru bývá květ Flos hippocastani seu Castanea aequinae (sbíráse v květnu bez stopek) a mladý list - Folium hippocastani (sbírajíse v dubnu). Květ se najlépe suší umělým teplem do 35 °C, list běžným způsobem.

Předmětem široce organizovaného sběru jsou v září až říjnu známé kaštany - Semen hippocastani recens, které třeba sbírat, když jsou už dokonale zralé, prakticky po vypadnutí z plodů. Třeba je hned dopravit do sběrny, protože jsou velmi háklivé - obsahují hodně vody, 40-50%, snadno plesniví. Pokud je třeba je sušit, musí se sušit v tenkých vrstvách a dosušovat přiteplotě asi 60 °C.

Nejvýznamnější terapeutické uplatnění v současnosti mají výtažky (Extractum hippocastani fluidum) nebo izolované složky (zřejmě nejvíce escin), které tvoří základ mnohých hromadně vyráběných přípravků používaných při periferních poruchách krevního oběhu, na léčbu křečových žil, při hemeroidech a oběhových poruchách. Semeno se hodnotí interní normou IN 2/82 vypracovanou jen pro 1. jakost: chybná semena maximálně 5%, jiné části rostliny 1%, organické příměsi 0,5%, anorganické príměsi vůbec nepřípustné. Semena sa skladují v síťovaných pytlích na chladných místech. Pytle se nesmějí ukládat na sebe ve více vrstvách.V homeopatii se uplatňuje esence (dil. D 1-D 2), a to přikřečích v prsou, katarech hrtanu a hltanu, reumatizmu, angínách, opuchujater, chronickégastritidě, cévních poruchách, zvětšenéprostatě a při hemeroidech.

Řadit podle 
Výrobce 

FINE6 - Konec Hemeroidům empty
  ihemoroidy.cz  Vám nabízí       Fine6 ® je kvalitní přípravek rakouského původu, určen všem, kteří mají problémy s hemeroidy a podrážděnou pokožkou v oblasti konečníku. Pokud Vás trápí tento

naše cena 415 Kč

YWMxN