KLIENTŮM GARANTUJEME 

 • Přípravek Fine6 Vám poskytne nejen okamžitou úlevu, ale Vás při pravidelném používaní hemoroidů zbaví
 • Produkt FINE6 určený na hemoroidy držíme skladem
 • Nejnižší cenu FINE6 460 Kč, v lékárně zakoupíte za min. 570 Kč.
 • Nejnižší cena v Evropě, nakupujete přímo od výhradního distributora pro Českou Republiku.
 • Odeslání objednávky 1.třídou, doručení maximálně do 2-5 pracovních dní (posíláme ze zahraničí)
 • Poštovné zdarma při objednávce od 1100 Kč, jinak pouze 90 Kč.
 • Množstevní  a věrnostnísleva 10% při objednávce od 1600 Kč.
 • Individuální přístup ke každému klientovi a profesionální poradenství
 • SMS a e-mail notifikace přijatých a odeslaných objednávek
 • Diskrétní objednávka, na doporučené zásilce je napsáno : Živický
 • Pokud byste s Fine6 nebyli spokojeni, nabízíme Vám možnost bezplatného vyzkoušení. Pokud vrátíte celou dodanou zásilku Fine6 sníženoujen o polovinu spotřeby jedné lahvičky, bez problémů Vám uhradíme všechny Vámi vynaložené náklady. Pokud chcete přistoupit k reklamaci, ozvěte se nám, prosím, prostřednictvím kontaktu pro reklamaci.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 let na českém trhu.

tel: 00421 949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@ihemeroidy.cz

 

Balík Vám doručí

Packeta - Balík do ruky. Doručení zásilky na zvolenou adresu. Pouze 90 Kč   

Při nákupu nad 1100 Kč doprava ZDARMA!

 


» Stornování a nepřevzetí
Stornování a nepřevzetí

Prosím pořádně si zkontrolujte objednávku před tím, než ji odešlete. Po odeslání se už nedá měnit, doplňovat, ani stornovat.

Objednávku můžete samozřejmě do 14 dní podle zákona vrátit, ale musíte ji nejprve převzít. Informace ohledem stornování a nepřevzetí objednávky:

Kvůli velkému množství falešných objednávek jsou všechny IP adresy monitorovány našim speciálním systémem a kdykoliv právně použitelné.

Každá potvrzená objednávka je ze strany zákazníka závazná.

Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Odstoupení od kupní smlouvy:

Kupující je oprávněn odstoupit od kupnísmlouvy ve lhůtě 7 pracovních dní od převzetízboží bez udání důvodu v souladu s ust. § 12 ods. 1 zákona č. 108/2000 Z.z. o ochraně spotřebitele při podomovém prodeji a zásilkovém prodeji v znění pozdějších předpisů (dále jen „Zákon o ochraně spotřebitele při zásilkovém prodeji“). Odstoupení od smlouvy musí kupující udělat písemnou formou ve formě e-mailu, který zašle na info@ihemeroidy.cz. Odstoupení od kupní smlouvy podle předcházejícího bodu musí obsahovat identifikaci kupujícího, číslo a datum objednávky, přesnouspecifikacizboží, způsob, jakým má prodávající vrátit už přijaté plnění,zejména číslo účtu a/anebo poštovní adresu. Zároveň s odstoupením od kupní smlouvy je povinen doručit prodávajícímu zboží spolu s příslušenstvím včetně dokumentace, návodu, záručního listu, dokladu o zaplacení a pod. a v originálním neporušeném obalu ve formě pojištěné zásilky.

V případě, že kupující odstoupí od smlouvy a doručí prodávajícímu zboží, kterénení použité, nachází se v originálně zapečetěném původním obalu a není poškozený nebo neúplný, vrátí prodávající kupujícímu už zaplacenou kupní cenu za zboží uvedenou v závazném akceptování objednávky (bez sumy za dopravu) ve lhůtě 15 pracovních dní od doručení odstoupení od kupní smlouvy a doručenízboží prodávajícímu bezhotovostním převodem na účet kupujícího určený kupujícím.

NTk3NjQ4Zj